Kryetari i Butelit Velimir Smilevski inspekton prej së afërmi punimet intensive në Luboten

Shkup, 25 shtator – Punimet në rregullimin e kanalizimit po edhe të ujërave atmosferik vazhduan edhe sot me intenzitet të madh në fshatin Luboten, transmeton Zhurnal.mk.

 

Krahas punimeve të vazhdueshme, është realizua vizitë nga kryetari i komunës Butel, Velimir Smilevski, i cili për së afërmi u njoftua me parapërgatitjet e rrugës për të qenë e gatshme për asfaltim në ditët në vijim.

“Punimet vazhdojnë edhe ditën e nesërme deri në përgatitje të gjithë rrugës për asfaltim”, njoftojnë nga Bashkësia Lokale në Luboten.

Related posts

Pendarovski e filloi vizitën zyrtare në Greqi (video)

D V

Jansha: Para zgjerimit duhet të zgjidhen marrëdhëniet ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë

D V

Terapia e AstraZenecas me antitrupa “parandalon COVID-19”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More