Agjencia Zhurnal.mk

Kryetari i Gjykatës Kushtetuese në takim me ambasadorin turk

Shkup, 20 janar, zhurnal.mk – Kryetari i Gjykatës Kushtetuese Sali Murati sot do të realizojë takim me ambasadorin turk në vend Hasan Mehmet Sekizqok.

Nga emërimi kryetar i Gjykatës Kushtetuese, Murati deri më tani është takuar me euroambasadorin Samuel Zhbogar si dhe me ambasadorët e Francës dhe të Gjermanisë, Kristian Timonie dhe Tomas Gerberih.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...