Agjencia Zhurnal.mk

Kryetari i Kumanovës i infektuar me Koronavirus

Shkup, 16 prill, zhurnal.mk – Kryetari i Komunës së Kumanovës Maksim Dimitrievski përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se është i infektuar me Koronavirus, transmeton ZHurnal.

Ai thotë se përveç tij edhe 40 qytetarë të Kumanovës kanë rezultuar pozitivë.

“Të nderuar qytetarë. Tani i mora rezultatet më të reja për personat e ri pozitiv në Kumanovë, gjithësej 40 qytetarë të mi të nderuar mes të cilëve jam edhe unë. Ju inkurajoj që bashkë dhe në mënyrë të disciplinuar të vazhdojmë në luftën kundër kësaj të keqe të përbashkët”, shkruan mes tjerash Dimitrievski.

Почитувани сограѓани, драги пријатели,- Сега ги добив најновите резултати за новите позитивни лица во Куманово, вкупно…

Posted by Maksim Dimitrievski on Thursday, April 16, 2020

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...