Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Kryetarja e KQZ-së, ​Valdete Daka infektohet me coronavirus

Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, është infektuar me coronavirus.

Ajo po qëndron në izolim dhe nuk ka kryesuar mbledhjen e sotme. Këtë mbledhje po e kryeson, Cemajl Kurtishi.

Ndryshe, sot kanë hyrë në fuqi masat e reja antiCOVID-19.

Postime të ngjashme

Arrestohen disa aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri

R Zh

Qeveria thotë se fluksi i qytetarëve për në Shqipëri s’ka lidhje me masat

R Zh

Nga Qeveria e Serbisë pyesin Kurtin: A e ke prioritet “Shqipërinë e Madhe”?

R Zh

“Ligji për pasuri të pajustifikueshme mund të hetojë edhe pasurinë e qytetarëve”

R Zh

Kosovë / 775 gjoba brenda 24 orëve për ata që s’respektuan masat anti-COVID

R Zh

Presidentes Osmani i kërkohet që të ketë prioritet çështjen e grave të dhunuara gjatë luftës

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...