Agjencia Zhurnal.mk

Kthehet në shtëpi i mituri nga Shkupi që ishte denoncuar si i zhdukur

Një djalë 14-vjeçarë nga Shkupi i cili ishte denoncuar si i zhdukur vetë është kthyer në shtëpi. Nga MPB njoftojnë se babai i djalit i ka njoftuar një ditë pasi është denoncuar në polici si i zhdukur, djali i tij është kthyer në shtëpi.

Në stacionin policor të Karposhit para dy ditësh ishte denoncuar se i mituri është larguar nga shtëpia e tij familjare dhe nuk është kthyer në shtëpi. F.S.(41) nga Shkupi i ka njoftuar organet se djali i tij nuk është dhe policia filloi gjurmimin për djalin.

Por, i mituri vetë është kthyer mbrapa.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...