Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ku është Blerina e saktë e lajmeve?

Elekuente, e pagabueshme dhe me një paraqitje mjaft të bukur. E çfarë i duhet më shumë një prezantuese lajmesh, por këto cilësi i ka ajo Blerina Neziri. Por ka pak kohë që Blerinën me zërin e saj të ëmbël nuk e shohim më duke dhënë lajmet në RTV21. Mos ndoshta edhe ajo ka bërë lëvizje te ndonjë ekran tjetër, apo është duke i kushtuar rëndësi familjes së saj të bukur? Kjo nuk dihet ende, por zëri i saj dhe fytyra e saj i mungon shumë ekranit dhe ne shpresojmë që ajo të rikthehet në ekran ku fatkeqësisht është zaptuar nga femra të bukura e jo të zonja e të sakta si ajo.

Postime të ngjashme

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

S.B.

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

S.B.

Beyonce dhe Jay-Z në një udhëtim romantik në Las Vegas për përvjetorin e 13-të të martesës

S.B.

Besnik Krapi me dedikim emocional për Jonidën në ditëlindjen e 35-të

S.B.

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princit Philip

S.B.

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...