Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ku u frymëzua për emrin e të bijës Ledri Vula?

Ledri Vula është ndër reperët më të mirë shqiptarë por ja që kësaj radhe ka vendosur ta bëjë një kopjim të emrit të vajzës së tij nga vajza e reperit Eki Klani Shqiptar….. Eki kohë më parë u bë baba për herë të dytë ku kësaj radhe i lindi një vajzë të cilën e emruan POEMA…!!! Ky emër është mjaftë i veqantë ku në të gjithë Kosovën kanë qenë më pakë se 10 vajza me emërin Poema andaj dhe mund të llogaritët si kopjim nga Ledri Vula! Ledri dhe Eki kanë raport të mirë në mes vete por se a është më të vertetë kopjim apo rastësi ky emer mbetët të shifet! Gjithsesi në ju urojmë shëndet dhe gjithë të mirat vajzave të dy reperëve shqiptar!

Postime të ngjashme

Xhirimet për filmin e Princeshës Diana po vazhdojnë në Gjermani, aktorja Kristen Stewart portretizon monarken e ndjerë

S.B.

Blake Shelton thotë se Adam Levine ia ka borxh një performancë në dasmën e tij

S.B.

George Clooney mori qenin në audicion për t’u pranuar si aktor në një film

S.B.

Arjola Demiri mahnit me linjat trupore, ndërsa merr poza atraktive para pasqyrës

S.B.

I dashuri i Genta Ismajlit paralajmëron projektin e saj të ri me dedikime dashurie në shqip ndaj këngëtares

S.B.

Kida bëhet me flokë ngjyrë vishnje, rrëmben vëmendjen e fansave me ndryshimin drastik

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...