Agjencia Zhurnal.mk
Auto

Kufiri i shpejtësisë ishte 90, por ky amerikan voziste 250 km/orë

Secili prej nesh ka tejkaluar kufirin e shpejtësisë të paktën një herë në jetën e tij, ose me 5 ose 10 km / orë, e cila në të vërtetë nuk është aq e tmerrshme.

Ajo që është e tmerrshme është kjo situatë nga Michigan.

Një person në Shtetet e Bashkuara po voziste 250 km / orë, ose 160 km / orë më shpejt se sa lejohej në një zonë ku lejohet të vozisësh 90 km / orë, transmeton Telegrafi.

Ai rrezikoi trafikun duke kaluar nëpër disa drita të kuqe.

Policia ndaloi Dodge Charger dhe për t’i bërë gjërat edhe më keq, u gjet një pistoletë e mbushur dhe një çështje penale tashmë është duke u zhvilluar kundër këtij personi.

Jeta është një, ki kujdes.

Postime të ngjashme

Mercedes njofton mini-furgonin elektrike EQT

S.B.

Subaru i rrallë u shit për 312,555 dollarë

S.B.

Tesla zbulon se sa shpesh veturat e saj digjen nga zjarri

S.B.

VW Polo i ri po vjen

S.B.

Tre mënyra natyrale për të kuruar dhimbjen e shpinës, kyçeve dhe migrenën

S.B.

Mercedes njoftoi Maybach me një motor V12

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...