Kujdes ku bëni një sy gjumë – mund të bëheni objekt tallje në rrjetet sociale

Ne të gjithë ndonjëherë jemi aq të lodhur sa do të preferonim të bënim një sy gjumë në këmbë.

 

Por shumicën e kohës ne disi e kalojmë ditën dhe e tërheqim veten në shtrat.

Ky ekip dështoi dhe ata ranë në gjumë në vendet më të këqija dhe ky është çdo vend ku dikush me celular fshihet, i gatshëm për të bërë një fotografi dhe për të regjistruar momente të turpshme dhe gazmore.

Shikoni imazhet e mëposhtme dhe jepni komentet tuaja. /Telegrafi/

Related posts

Gruaja ndez cigaren në aeroplan, pohon se “kishte kaluar një ditë të gjatë”

D V

I kaloi një vit duke ndërtuar vullkanin, ish-inxhinieri i NASA-s arrin ta hedh shkumën në 76 metra lartësi

D V

Do adoptonte qen të ri, gruaja nga SHBA-të gjen qenin që i kishte humbur prej dy vitesh

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com