Kujdes kur zhgënjeni këto shenja zodiakale; Mund të përballeni me tërbimin e tyre

Dashi

 

Dashi ja mbath nga përgjegjësitë, por nga ana tjetër ai mund të jetë edhe shumë impulsiv dhe i drejtpërdrejtë. Kjo bën që ata ta lenë gjithnjë me pikëpyetje në kokë ish partnerin e tyre, ose që ta lenë me një shije të hidhur për shkak të mënyrës si shprehin të vërtetat e marrëdhënies

Akrepi

Akrepi është një nga shenjat më hakmarrëse të zodiakut dhe ky është një tipar që del në pah shumë pas ndarjes. Megjithatë ata mund të fillojnë që të jenë mizorë, që në momentin kur një lidhje fillon të hyjë në krizë. Shpesh ata mund të fillojnë të jenë të ftohtë indiferentë dhe madje mund të arrijnë deri aty sa ta injorojnë partnerin.

Virgjëresha

Edhe pse mund të jetë ende e dashuruar me dikë, Virgjëresha kthehet në një qenie gjakpirëse, nëse i duhet t’i japë fund një marrëdhënieje. Kur zhgënjehet kjo shenjë mund të arrijë të bëjë çmenduri, sidomos nëse zhgënjimi shoqërohet dhe me humbje kontrolli nga ana e saj.

Bricjapi

Bricjapi mund të jetë shumë i pandjeshëm, kur vjen puna për të marrë vendime që lidhen me vazhdimësinë e një marrëdhënieje. Nëse zbulon se partneri e ka tradhtuar ai nuk do ta mendojë dy herë dhe do ta zhdukë partnerin nga jeta e tij sa hap e mbyll sytë.

Related posts

Tri shenjat më të besueshme të zodiakut

D V

Banka Botërore rrit fondet për vaksinat

Lea Muslija

Ja pse nuk duhet ta rregulloni shtratin sapo të zgjoheni në mëngjes

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More