Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Kujdestari nuk e dinte që po filmohej, për shkak të lëvizjes me top ai u bë hit në internet

Një video e një roje nga një shkollë në Ohio u bë hit në internet.

Joe Orians, kujdestari i shkollës Liberty-Benton, nuk ishte në dijeni se ai po filmohej nga një aparat fotografik kur mori topin dhe shënoi një trepikësh nga prapa.

Ai ngriti duart në ajër dhe vazhdoi rrugën, dhe video, e cila u postua në Twitter, menjëherë u bë virale dhe provokoi reagime të shumta pozitive.

“Kujdestari ynë është më i mirë se yti”, tha me shaka Kyle Leatherman i cili ndau pamjet në Twitter.

Mund të shihni pamjen që kënaqi shumë më poshtë.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

Zgjidhni një rreth dhe zbuloni se sa optimist jeni

D V

Testi që ju tregon çfarë objektivash ju udhëheqin në jetë

D V

Pas fotos së ëmbël të ditëlindjes së George fshihet pikëllimi i Kate Middleton

D V

Shikoni mirë dhe zbuloni nëse keni një çrregullim të rrezikshëm!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...