Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kujt i thotë ‘Gjysma jem’ në projektin e ri këngëtari Durim Malaj?

Me tekst nga Ghulo dhe muzikë e orkestrim nga Nurteel dhe në solo Mentor Sylejmani, këngëtari i ri dhe mjaft atraktiv Durim Malaj ka publikuar projektin më të ri të titulluar ‘Gjysma jem’ një këngë e lehtë e cila edhe pse ka pak ditë që është publikuar ka nisur të pëlqehet jashtëzakonisht shumë në kanalin e ArkivaShqip në Youtube duke marrë kështu edhe komente mjaft pozitive derisa këngëtari është lavdëruar për vokalin e tij të mrekullueshëm. Ndryshe Durimi ka një kohë që është nën menaxhim të Labinot Nurajt, një menaxher tashmë i dëshmuar në skenën shqiptare dhe mjaft i suksesshëm duke bërë kështu që edhe Durimi të ecë lartë në karierë.

Postime të ngjashme

Dhurata Dora shijon pushimet në Maldive, merr vëmendje me një fotografi të publikuar pa makijazh

S.B.

Pse është e rëndësishme të mos humbasësh Trajtimin Klasik Kozmetik??!!

S.B.

Zack Snyder po punon rreth filmit të ri “King Arthur”

S.B.

Jolie shet pikturën e Churchillit për shtatë milionë funte

S.B.

Aktorja, Erica Watson vdes pas infektimit me COVID-19

S.B.

Louis Tomlinson: Gjithçka që duhet të dini për ish-anëtarin e “One Direction”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...