Agjencia Zhurnal.mk

Kujt “s’ia fal” Fatlume Popovci

“S’ta fal” është kënga melankolike e Fatlume Popovcit e cila ngadalë po shndërrohet në një hit

Një këngë plot ritëm e gjallëri është dhënë premier mbrëmë nga këngëtarja Fatlume Popovci.

E cilësuar nga shumë komentues si një superhit i radhës i Fatlumes në këtë projekt këngëtarja e njohur ka zgjedhur për bashkëpunëtor emra të njohur të skenës sonë.

Është Irkenc Hyka ai i cili ka punuar këtë këngë ndërkaq për stilin e këngëtares është përkujdesur Blerina Kllokoqi-Rugova.

Fatlume Popovci në këtë projekt vjen shumë më unike në paraqitje dhe më ndryshe.

“S’ta fal” është një këngë që gjatë do të mbahet mend nga fansat e këngëtares. /GazetaExpress/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...