“Kuksi”, vjen nesër nga Gold AG

Artisti i njohur nga Presheva, Gold AG, ka azhurnuar fansat lidhur me projektin e tij të ri.

 

Ai ka publikuar një imazh në InstaStory, përmes të cilit tregon se nesër (e martë) sjell këngën e re.

“Kuksi” titullohet projekti, të cilin duket se e ka shoqëruar edhe me videoklip të realizuar në Kukës.

Gold AG (Foto: Instagram)

“Kuksi, nesër në ora 19:00”, ka shkruar ai.

Kjo vjen pas këngës “Plumbi” që e lansoi në muajin qershor dhe që u prit mjaft mirë nga publiku.

Related posts

Jennifer Lopez mahnit me paraqitjen në MTV VMAs, disa ditë pas debutimit në tapetin e kuq me të dashurin Ben Affleck

D V

“Tunde” publikohet nga Noizy

D V

Pas këngës së re, Rita shfaqet atraktive në imazhet e reja

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More