Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Kumanovarja humbi jetën pasi u shtyp nga vetura

Në datën 06.01.2021 në orën 17.20 në rrugën magjistrale Kumanovë – Kriva Pallankë në vendin e quajtur “Livadi”, automjeti i udhëtimit “Citroen Berlingo” me targa të Kumanovës, i drejtuar nga L.M.(66) nga Kumanova, ka goditur B.M.(79) nga Kumanova. Pas aksidentit B.M. është dërguar në Qendrën emergjente-Kumanovë ku dhe i është konstatuar lëndim i rrëndë trupor pas çka në Kompleksin “Nënë Tereza” në orën 23.30 ka ndërruar jetë. Inspektim në vendin e aksidentit ka kryer ekipi inspektues nga SPB Kumanovë.

Postime të ngjashme

Aksident në rrugën Ohër – Strugë, humb jetën një person

T E

Mbyllet çajtorja në Kumanovë, janë shkelur rregullat gjatë pandemisë

T E

Incident në Klinikën Gjinekologjike, mjeku sulmon infermieren

T E

Kapen rreth 200 kg lëndë narkotike në rajonin e Gjevgjelisë

T E

Mbyllet objekti dhe arrestohet pronari i çajtores në Gostivar, u shkelën rregullat kundër Covid-19

T E

Kërkohej nga policia gjermane, trafikanti i drogës arrestohet në Tetovë

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...