Agjencia Zhurnal.mk

Kunata e Egzonës del për shëtitje, grimi dhe veshja e saj habitën të gjithë

Albiona Muqiqi është motra e këngëtarit shumë të njohur, Albatrit Muqiqit.

Ndonëse nuk ndjeku profesionin e prindërve si vëllai, Biona është shumë e njohur në publik, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur dhe e rregulluar mjaftë bukur.

Ndër të tjera, Albiona po duket edhe shumë atraktive.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...