Agjencia Zhurnal.mk

Kunata e saj festoi ditëlindjen, Learta ia bëri surprizën më të bukur

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar foton më të bukur me kunatën e saj, Gresën për ta uruar atë për ditëlindje.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...