‘Kur do të martohesh?’, Robert Berisha jep përgjigjen epike

Këngëtari Robert Berisha ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Ditë e Re”, ku iu përgjigj pyetjeve të ndryshme rreth jetës private. Roberti zbuloi se nuk është në një lidhje dashurie dhe se nuk ka ndërmend të martohet më.

 

“Kur do të martohesh?”, ishte pyetja që iu drejtua.

“Njeriu bëhet budalla vetëm një herë”, u përgjigj Roberti duke qeshur.

Related posts

Aurela publikon këngën “Çupa nga Vlora” me një videoklip veror

D V

“Mos na jepni shumë mend”, Orinda Huta ka një mesazh për të gjitha ato që e kritikuan si ushqen Atarën

D V

Miley Cyrus debuton flokët bionde e veshur me sytjena metalike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More