Agjencia Zhurnal.mk

Kur Ryva Kajtazi e ‘dërgon’ stilin në një tjetër nivel!

Këngëtarja Ryva Kajtazi dje publikoi projektin muzikor ‘Santorini‘, shkruan GazetaBlic.Projekt ky i cili u prit shumë mirë nga publiku dhe fansat e Ryves.Edhe pse publikoi projektin e ri ajo po nuk po ndalet me postime të tjera. Në rrjetin e saj social ‘Instagram‘ këngëtarja është aktive ku ndan postime të shumta me ndjekësit e saj.

Së fundi, ka publikuar fotografi e veshur me shumë stil.Ryva, shihet e veshur me një fustan të kuq, një çantë të përshtatur me fustanin si dhe një makijazh profesional. Po ashtu ajo ka të mbathur take dhe një farmerke e cila po shkëlqen nga eleganca.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...