Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Kur shoferët nuk dinë të ‘parkojnë’ makinën e tyre

Zhurnal Ads

Parkimi i makinës është një sfidë e vërtetë për shumë shoferë, sidomos për ata që sapo e kanë marrë lejen e drejtimit.

Teksa për disa shqetësimi më i madh është të gjejnë një vend për të parkuar, për të tjerë është si të parkojnë.

Rastet e mëposhtme janë nga më çuditshmet dhe tregojnë situata komike të njerëzve që nuk dinë të parkojnë automjetin e tyre. /tch/

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Njëzetvjeçari rus i vë flakën Mercedes AMG GT 63 S që kushton 150 mijë dollarë

admin

Pantallonat me “airbag” mund t’u shpëtojnë jetën motoçiklistëve

S.B.

Menduan se bëhet fjalë për fluturake të UFO-s, qytetarët e New Yorkut dhe New Jersey e filmuan në qiell – kompania e gomave zbulon të vërtetën

admin

Përjashtimet për qentë, kanadezja del me burrin në qafore për të shmangur kufizimet e COVID-19

S.B.

Kina ndërton ashensorin më të lartë në botë, 300 metra ‘fluturim’ në natyrë

S.B.

Grupi i sërfistëve lundrojnë shumë pranë balenës gjigande

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...