Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Kur të shihni se çfarë ka prapa kësaj dere, do të kuptoni pse njerëzit po tallen me të

Dizajnerët nganjëherë dinë të bëjnë mrekulli që shkaktojnë admirim, por nganjëherë ata gjithashtu dinë si t’i shpartallojnë gjërat aq shumë sa është e vështirë të mos pyesësh veten se çfarë u ka ndodhur atyre.

Ekipi në Reddit ndau një foto të një modeli të keq që hasën me një shtëpi.

Sigurisht kjo shtëpi habiti shumë lexues që e panë, sepse hyrja në këtë shtëpi është gjysmë-gjysmë, të paktën kështu shkruhej në titull të saj.

Shanset tuaja për të hyrë në shtëpi janë gjysmë e gjysmë

I can’t even think of a title from r/mildlyinfuriating

Postime të ngjashme

Britanikut i erdhi një kartolinë nga një ‘fëmijë i panjohur’, gruaja ia shkatërroi laptopin dhe televizorin – u bë vonë kur e kuptoi se për çfarë bëhej fjalë

Dafina Vidishiqi

Test psikologjik/ Ajo që shihni në fillim ju tregon se çfarë përshtypje lini tek njerëzit e tjerë

Dafina Vidishiqi

Misteri që zgjati për 25 vjet: Dy vajza shkuan në një ‘hotel të përhumbur’ dhe që atëherë nuk i ka parë askush

Dafina Vidishiqi

Është më e madhe se një fushë futbolli dhe vazhdon të rritet – një gropë në Meksikë ka “gëlltitur” një shtëpi, por edhe dy qen

Dafina Vidishiqi

Studimi: Ky është medikamenti që redukton rrezikun e vdekjes ose shtrimit në spital nga COVID-19

Dafina Vidishiqi

E kishte kërkuar gjithë jetën, babait i bie të fikët në mes të emisionit kur takon vajzën pas 38 vitesh

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...