Kurban Bajrami – ditë jo pune për qytetarët e besimit islam

Shkup, 14 korrik – Kurban Bajrami – 20 korrik (e martë) është ditë jopune për qytetarët e besimit islam në Republikën e Maqedonisë së Veriut, kumtoi sot Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

 

Ministria ua uron festën e Kurban Bajramit qytetarëve të besimit islam në vend.

Related posts

Në Tabanoc për hyrje në shtet pritet rreth 40 minuta

Z H

Zyrtarisht filloi program global Accelerate2030 në vendin tone

Z H

Kuvendi i solli ndryshimet e Kodit penal

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com