Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Kurrë nuk do të rritëm!”, Sara Hoxha poston foto të festës së ditëlindjes së saj

Para dy dite, e shoqja e Ledri Vulës, Sara Hoxha ka festuar ditëlindjen e saj të 29-të

Ajo, pothuajse kurrë nuk e ka fshehur moshën e saj dhe këtë e ka treguar edhe poshtë fotove që ka postuar në instagram.

E duket se Sara e ka shijuar në maksimum festën e ditëlindjes, s’paku kështu shihet në fotografitë që ajo ka postuar në rrjete sociale.

“Kurrë nuk do të rritëm”, ka shkruar ajo derisa me “hashtag” ka bërë numrin 29.Reklamë

Kujtojmë se vitin e kaluar Sara u bë nënë e një vajze bashkë me Ledri Vulën, të cilën e quajtën Poem Blu.

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...