Agjencia Zhurnal.mk

Desktop Under Menu 1

Desktop Under Menu 2

Kurti: Nuk shkova tek VIP-at se atje mund ta vjedhin kuletën (VIDEO)

Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, është parë në tribunat e stadiumit “Fadil Vokrri” kur po zhvillohej ndeshja Kosovë – Mali i Zi.

Për ta parë këtë ndeshje ai nuk ka shkuar tek tribuna e VIP-ave dhe për këtë veprim ai e ka treguar arsyen, njofton Klan Kosova.

I pyetur nga një tifoz se përse nuk ka shkuar ta shoh lojën nga tribuna e VIP-ave, Kurti është përgjigjur “se kam dëgjuar se atje mund të ta vjedhin kuletën”.

Kurti: Nuk shkova tek VIP-at se atje mund ta vjedhin kuletën

Kurti: Nuk shkova tek VIP-at se atje mund ta vjedhin kuletën

Posted by Klan Kosova on Monday, October 21, 2019

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...
error: Content is protected !!