Kush është i dashuri i ri i Bella Hadid?

Modelja ka bërë publike lidhjen e saj të re.

 

Dhe, Bella Hadid ndau imazhe me të derisa shihej në përqafimin e tij, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, i dashuri i modeles nuk është se ka qenë i njohur për publikun.

Ai thuhet se punon si drejtor arti dhe ka bashkëpunuar me të Travis Scott dhe Kng Kng Records.

Marc Kalman, gjithashtu ka bërë projekte në sferën e industrisë së modës, duke dizajnuar artin e logos për Made Fashion Week dhe markën e modës A Bathing Ape.

Tutje, ai ishte gjithashtu i përfshirë në një fushatë të syve Smoke x Mirrors dhe punoi si një asistent i modës për New York Times dhe T Magazine.

Bella sipas The Sun filloi lidhjen me artistin në fillim të muajit qershor kur ata u fotografuam së bashku në një darkë romantike.

Related posts

Butrint Imeri bëhet nostalgjik, publikon fotografi nga fëmijëria

D V

Rudina Magjistari ndan fotot më të ëmbla me të shoqin dhe Mian

D V

Bill Cosby lirohet nga burgu

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More