Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Kush ka faj”, së shpejti nga NRG Band

Grupi i njohur muzikor, “NRG Band”, ka nisur përgatitjet për projektin e ri muzikor.

Këtë e bëri të ditur vokalisti i labelit, Besnik Qaka, i cili ka ndarë një video të shkurtër nga videoklipi në llogarinë personale Instagram.

Ai tregon se projekti publikohet së shpejti, ndërsa nuk ka zbuluar një datë të saktë të plasimit.

https://www.instagram.com/p/CG67oxKJ_ju/?utm_source=ig_web_copy_link

“Së shpejti”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë.

Klipi duket të jetë i veçantë dhe siç shihet mezi po pritet edhe nga fansat e artistëve.

https://www.instagram.com/p/CG2IboRpRbC/?utm_source=ig_web_copy_link

Ditë më parë, Besniku realizoi përpunimin e këngës “Relacion” të Rosalia në gjuhën shqipe, e cila u prit mirë edhe nga publiku.

Postime të ngjashme

Cozman reagon pas vrasjes së Albert Krasniqit: Fjalët nuk mund të përshkruajnë se si po ndihem tani

S.B.

Aktorja legjendare, Cloris Leachman ndërron jetë në moshën 94 vjeçare

S.B.

Pamela Anderson martohet me truprojën e saj, Dan Hayhurst

S.B.

Brenda pak ditësh publikon këngën e re, Anxhelina Hadërgjonaj me të tjera imazhe tërheqëse nga xhirimet e klipit

S.B.

Vera Ora flet për planet e Ritës në një bisedë ‘live’ me Vjosa Osmanin: Ajo do të bëjë akoma për vendin e saj, shpresoj të shihemi së shpejti në një koncert në Kosovë

S.B.

Rina Balaj ndan një video provokuese në rrjete sociale, ndërsa njofton fansat për këngën e re “Bad Rosita”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...