Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Kuvendi konstatoi dorëheqjet e deputetëve, Durllovski, Rexhepi, Zekiri dhe Llukarevska

Zhurnal Ads

Shkup, 27 tetor, zhurnal.mk – Kuvendi në seancën e sotme ka konstatuar dorëheqjet e katër deputetëve, respektivisht dorëheqjen e deputetit të VMRO-DPMNE-së, Igor Durllovski, të deputetit të BDI-së Bajram Rexhepi dhe të dy deputetëve të LSDM-së, Muhamed Zekiri dhe Sanja Llukarevska.

Asnjëri prej deputetëve nuk e elaboroi dorëheqjen para Kuvendit.

Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi ka ftuar KSHZ-në që të njoftojë Kuvendin për kandidatët e ri që vijojnë sipas listës me qëllim që të verifikohen mandatet.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Në Sofje sot mbahet Samiti për Ballkanin perëndimor, kryesojnë Shkupi dhe Sofja

Z H

Tragjedi në fshatin Krushopek të Sarajit, humb jetën 7 vjeçari

T E

Covid 19: Vetëm në dhjetor humbën jetën 740 pacientë

Z H

Zaev: Nuk kam pasur kontakt me Spasovskin, por do të testohem

admin

Ndotja e ajrit merr hov, djegia e deponive nuk ndalon

admin

Ganiu mirëpret mysafir nga Tirana për projektin “Eja në shtëpinë tënde – Tirana vjen tek ti”

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...