Agjencia Zhurnal.mk

Kuvendi miraton raportin për dëbimin e shtetasve turq

Prishtinë, 24 qershor – Zhurnal.mk – Kuvendi i Kosovës ka miratuar raportin e Komisionit Hetimor Parlamentar lidhur me rastin e dëbimit të gjashtë shtetasve turq me datën 29 mars të viti 2018.

Me gjithsej 64 vota, 58 pro, dy kundër dhe katër abstenime është miratuar raporti, njofton Klan Kosova.

Pas votimit është mbyll edhe seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...