Maqedoni

Kuvendi pritet të votojë rebalancin e dytë të Buxhetit për këtë vit

Zhurnal Ads

Shkup, 3 nëntor, zhurnal.mk – Kuvendi sot duhet ta vazhdojë seancën e tij të 20-të, në rendin e ditës të së cilës është Propozimi i plotësuar për ndryshimin dhe plotësimin e Buxhetit për vitin 2020, respektivisht rishikimi i dytë për këtë vit, për të cilin deputetët debatuan gjatë katër ditëve të kaluara.

Debati në Kuvend pas rishikimit, sipas Rregullores së Punës të Kuvendit, zgjat pesë ditë dhe ky afat skadon sot.

Postime të ngjashme

Komisionet parlamentare, BDI dhe BESA gjejnë kompromis

XH,I

Lukarevska: Këtë muaj do të publikohen kompanitë që nuk do t’u japin ndihmën punëtorëve

T E

Fondi inovativ, thirrje publike për digjitalizimin e komunave

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...