Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Kuvendi thyen vendimin e Ekspertëve, mbledh deputetët për seancën e së enjtes

Paçka se Komiteti Teknik i Ekspertëve ka ndaluar grumbullimet me më shumë se 10 veta në ambient ta hapur dhe të mbyllur, si dhe takimet politike, këtë të enjte Kuvendi do të zhvillojë seancën plenare. Kështu thuhet në faqen zyrtare të Kuvendit, ku është bërë i ditur rendi i ditës. Seanca e së enjtes do të nisë me një interpelancë urgjente me kryeministrin Edi Rama, thirrur nga deputeti Ralf Gjoni dhe interpelanca me ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

Postime të ngjashme

Kakavija hapet për autobusët e udhëtarëve nga Shqipëria

Bekim Laçi

Wizz Air sjell avionin e pestë në Rinas: Nisin fluturimet direkte drejt Barcelonës dhe Köln

Bekim Laçi

Gazetarja greke e pyet për marrëdhëniet me Turqinë, Rama: Mos jeni xheloze?

Bekim Laçi

KQZ certifikon rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit në Shqipëri

Bekim Laçi

Rama në Shkup: Nuk jemi ne ata që dështuam, ky është mossukses i BE-së

Bekim Laçi

Flet çifti që u terrorizua nga pronarët e hotelit në Shqipëri

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...