Agjencia Zhurnal.mk
Auto

Ky Citroen është në shitje, ja sa do të paguani për të pasur një të tillë

Kjo është një tjetër risi tërheqëse në tregun e automobilave.

Fabrizio Caselani dhe Carrosserie Caselani janë rikthyer me një produkt të ri.

Pasi prezantoi modelin legjendar Citroen Type H, ata u kthyen me një ide të re, transmeton Telegrafi.

Modeli me emrin Type HG vjen në një formë mjaft interesante, veçanërisht pjesën e përparme, ku stili retro është shumë i theksuar.

Type HG do të ofrohet në disa madhësi dhe do të jetë në gjendje të montohet në pesë modele të ndryshme, përfshirë furgonin elektrik.

Çmimi është i njohur gjithashtu, dhe është 14,800 euro për një makinë të tillë.

https://www.instagram.com/p/CCaXNqrleN1/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

“Sulm” i ri ndaj Modelit Y të Teslas: Audi prezanton Q4 e-tron dhe Q4 Sportback e-tron

S.B.

Ferrari në vitin 2025 do ta lansojë veturën e parë tërësisht elektrike

S.B.

Prezantohet edhe zyrtarisht Mercedes EQS – luks i jashtëzakonshëm dhe brendësi e digjitalizuar

S.B.

Huawei po investon një miliard dollarë në biznesin e veturave, pretendon se është më i mirë se Tesla

S.B.

Audi i bën konkurrencë Maybach-ut

S.B.

Apple konkretizon planet për veturën elektrike, bashkëpunon me kompani të njohura

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...