Agjencia Zhurnal.mk

Ky është 18 vjeçari shqiptarë që humbi jetën në aksidentin tragjik në Gjermani (Foto)

Mediat gjermane raportojnë se mbrëmë në qytetin Waldburg në Baden-Württemberg të Gjermanisë, ka humbur jetën një 18-vjeçar nga Prishtina, pas një ak sidenti të rëndë trafiku.

Siç shkruajnë mediat, në këtë ak sident ishin përfshirë dy vetura, ku 18-vjeçari nga Prishtina, me inicialet B.R. vd iq në vend, ndërsa 4 persona të tjerë janë lënduar rëndë dhe janë dërguar në urgjencë.

Mediat gjermane tregojnë se vetura e të riut kosovar kishte hyrë në korsinë e kundërt, duke u përplausur me veturën tjetër që brenda saj ishin 4 persona (dy fëmijë dhe 2 prindërit).

Ato kanë publikuar edhe fotografinë e 18 vjeçarit nga Prishtina me inicialet B.R.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...