Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Ky është bisha 140 kg, truproje e Cristiano Ronaldos

Cristiano Ronaldo është futbollisti më i popullarizuar në botë, dhe se njihet kudo që të shfaqet. E për këtë ai ka nevojë për një siguri më të madhe. Në krye të asaj sigurie është truproja me përvojë Gonzalo Salgado, i cili e shoqëron Cristiano Ronaldon në çdo moment dhe se këtë e bën për vite me rradhë.

Ai kujdeset që yllit të futbollit të mos t’i afrohen njerëz të dyshimtë, organizon rrugën e lëvizjes së Ronaldos dhe në të njëjtën kohë kujdeset për të dashurën e tij Georgina.

Bisha portugeze është një ish luftëtar në MMA që peshon mbi 140 kilogramë dhe në Instagram ai shpesh publikon fotografi të ndryshme teksa shihet në trajnime madje disa herë duke treguar se është i gatshëm t’u përgjigjet të gjitha sfidave në çdo moment.

Postime të ngjashme

Milan, Pioli ka gati skemën e re, ja formacioni i ri i Milanit

Z H

Babai i portierit Alisson Becker vdes tragjikisht në një liqen në Brazil

Z H

Zidane pas ndeshjes me Atalantën: Ishte e vështirë edhe me 10 lojtarë

Z H

Rekord brutal i Barcelonës kundër Elches, 36:0

Z H

Sërish një përballje Gerrard – Lampard

Z H

City i ofron rinovimin Kevin De Bruyne

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...