Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Ky është çmimi përfundimtar i PlayStation 5

Zhurnal Ads

Më në fund është zbuluar çmimi përfundimtar i konzoles më të re të PlayStation.

Një tjetër çmim i mundshëm për PlayStation 5 është shfaqur në Amazon, kësaj radhe në Francë. Sipas një liste të zbuluar së fundmi, modeli standard (ky është versioni me një disk) do të kushtojë 499,99 €.

Për krahasim, PlayStation 3 filloi për 599 euro dhe PlayStation 4 filloi për 399 euro, transmeton Lajmi.net. Pak nga pak, Sony ka zbuluar sekretet e PS5. Sony zbuloi DualSense, një kontrollues të gjeneratës së ardhshme me karakteristika të përparuara.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Microsoft në bisedime për të blerë TikTok

admin

Prodhuesit kinezë të dronëve dhe çipave futen në listën e zezë të SHBA-së

S.B.

Realme prezanton modelin e lirë C17 me një bateri të qëndrueshme

admin

Apple krijon maska ​​mbrojtëse

admin

Facebook mbyll një nga grupet më të mëdha të komplotit pas postimeve false

admin

Ka filluar zhvillimi i rrjetit 6G

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...