Ky është kandidati për kryetar komune nga BDI në Haraçinë

Shkup, 22 gusht – Drejtori ekonomik në Klinikën për sëmundje të fëmijëve Ridvan Ibraimi është kandidat i BDI-së për kryetar të komunës së Haraçinës.

 

Kandidatura e tij dhe bartësit të listës Sejdi Nebiu është zyrtarizuar në mbledhjen e degës së Haraçinës të Bashkimit Demokratik për Integrim.

,

Related posts

Sot 708 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

D V

Spasovski: Qytetarët nuk harrojnë se SHBA-ja ka qenë me ne edhe kur jemi përballur me sfida edhe kur kemi arritur suksese

R Zh

Mos rrezikoni të udhëtoni me pasaportë që i ka skaduar afati !

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com