Agjencia Zhurnal.mk

Desktop Under Menu 1

Desktop Under Menu 2

Ky është partneri i ri i Megan Fox, pasi i dha fund martesës pas 10 vjetëve

Aktorja e njohur amerikane Megan Fox i dha fund lidhjes me Brian Austin Green pas 10 vitesh martesë.

Deri te ndarja e tyre sipas ish-bashkëshortit erdhi pasi Megan filloi punën jashtë shtetit për një film të ri, por sipas mediave amerikane 34 vjeçarja ka filluar romancë të re me reperin Machine Gun Kelly, i cili poashtu luan me të në filmin e ri.

Këto thashetheme i ka mohuar Brian, duke thënë se distancimi i tyre erdhi si pasojë e largësisë dhe se Megan së fundi nuk ishte vetvetja.

Megan dhe MGK nxitën thashethemet për një romacë pasi ata u panë së bashku duke bërë blerje dhe më pas ata u drejtuan për në shtëpinë e reperit.

Megan dhe Brian janë prindër të tre fëmijëve.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...