Agjencia Zhurnal.mk

Ky është raporti që kanë mes vete Afrim e Nysret Muçiqi

Të dy me shumë talent në muzikë, zëra të pa ngatërrueshëm dhe me shumë fansa për rreth.

Afrim Muçiqi është mes këngëtarëve më të popullarizuar e më të kërkuar të muzikës live, e hiç mbrapa nuk mbetet as kushëriri i tij, Nysreti.

Si Afrimi, ashtu edhe Nysreti janë të përfshirë thuajse familjarisht në muzikë. Në familjen e Afrimit, këndon ai dhe e shoqja e tij, Halimja, ndërkaq tek Nysreti, ai, Merita dhe Albatriti, shkruan “Kosovarja”. Ndërkohë, raporti i kushërinjëve është i shkëlqyer si gjithmonë. Ata, deri më tani nuk e kanë realizuar ndonjë duet së bashku.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...