Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Ky është telefoni i ri i cili mbushet plotësisht brenda 15 minutave

Zhurnal Ads

Prodhuesi më parë prezantoi teknologjinë e mbushjes, në të cilën pajisjet ngarkohen me 120 watts, në një video:

Sipas prodhuesit, Iqoo 5 thuhet se është telefoni i parë i disponueshëm tregtar që mbështet teknologjinë e ngarkimit të shpejtë 120 vat.

Telefoni inteligjent duhet të ketë një procesor Snapdragon 865 dhe 8 GB RAM dhe mbështetje 5G.

Pritet që përveç Iqoo 5, të paraqitet një version më i madh – Iqoo 5 Pro.

Iqoo, Vivo, por edhe Oppo, OnePlus dhe Realme të gjithë i përkasin të njëjtit grup.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Apple kërkon falje për një gabim në “app store”

admin

Facebook ndalon reklamat e reja politike para zgjedhjeve në SHBA

admin

Instagram Reels bëhen akoma edhe më tepër si TikTok

admin

Syzet inteligjente mund të jenë hapi tjetër i madh në teknologji

admin

Detajet e ngjarjes së iPhone 12, ‘pritet’ të njoftohen nga Apple këtë javë

admin

Bashkohen bisedat në Instagram dhe Messenger

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...