Ky trend i 2012 po rikthehet fuqishëm; Pantallonat xhins nuk do të jenë më njësoj

Ndoshta e kemi patur pak të vështirë pas pandemisë që të rikthehemi duke u kujdesur për veshjen tonë apo për tualetin duke dalë jashtë kontureve të shtëpisë që karantina na detyroi të “përqafonim”.

 

Këtë verë është folur shumë për trende të reja në çdo fushë të modës dhe erdhi koha që dhe materiali i xhinsit të kishte diçka të re. Për këtë arsye rikthehen printet në xhins, moda e vitit 2012.

Hidhini një sy:

Related posts

Këto shenja tregojnë se keni kaluar shumë kohë në diell

D V

Personat me këto tipare janë partnerët më të mirë

D V

Sipas llojit të flokëve, ja sa herë duhet t’i prisni që t’ju rriten të shëndetshëm

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com