Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kylie Jenner e gatshme për shpenzime ekstravagante në pushime

Kylie Jenner në përgjithësi njihet për dashurinë që ka për udhëtimet e ndryshme në mbarë botën.

Ajo së fundmi ka qenë në një vend malor, derisa nën shoqërinë e familjarëve, është parë duke skijuar, shkruan Mirror.

Pasi që në vitin e kaluar, Kylie e ka shpenzuar kohën më shumë në rezidencën e saj në Kaliforni, kësaj radhe nuk do të jetë e njëjta.

Bukuroshja brune si duket ka nevojë për një trajtim më të mirë, derisa po e konsideron të mërzitshëm qëndrimin në shtëpi.

Burime afër saj kanë treguar se Jenner është e gatshme të shpenzojë mijëra dollarë, për të kaluar sa më shumë kohë në pushime.

Pavarësisht kritikëve të saj, Kylie nuk e ka ndërmend të ndalet së shpenzuari para për veten dhe familjen e saj.

Postime të ngjashme

Vjen kënga kushtuar vendlindjes nga artisti Gjekë Dushaj

T E

Ditë zie për Flori Mumajesin, humb njeriun e afërt

S.B.

Anxhela Peristeri dhe Edona Llalloshi bëjnë ‘’xing’’ me veshjen e njëjtë

S.B.

Ardit Gjebrea fiton “betejën” me Covid-19, ja gjendja e tij shëndetësore

S.B.

Aktori i njohur francez, Depardieu po përballet me akuza për përdhunim

S.B.

Travis Scott: Vajza është frymëzimi më i madh në jetën time

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...