Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kylie Jenner fokuson tiparet e formësuara trupore me fustanin e ngushtë

Kylie është personazhi më i popullarizuar në pothuajse në mbarë botën.

Çdo postim i saj merr vëmendje mediatike, duke u përfolur për jetën dhe karrierën e saj në faqet rozë.

Së fundmi në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka mahnitur me pozat atraktive.

Fustani i ngushtë që mbante të veshur i theksonte tiparet e formësuara trupore, për të cilat komentohet shumë.

Ajo ka marrë vëmendje edhe me flokët e kuqe, me të cilat po duket edhe më tërhqesë në fotosesionet e reja.

“Ndenja e dhomës së ndjeës”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Përndryshe, Kylie ditë më parë u përball me një situatë të sikletshme, pasi aktivitstët e mbrojtjen e kafshëve iu vërsulën makinës së saj, duke u quajtur përbindësh.

Postime të ngjashme

Martohet miliarderja MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e themeluesit të Amazonit

S.B.

Dolce & Gabbana kërkon 600 milionë dollarë nga dy blogerë amerikanë

S.B.

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...