Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kylie Jenner josh me format trupore përmes fustanit portokalli

Zhurnal Ads

Kylie Jenner duket se gjatë ditës së djeshme (e hënë) ka vendosur që të shëtis në rrugët e Beverly Hills.

Bukuroshja brune sikurse edhe çdo herë tjetër është përkujdesur për secilin detaj të mundshëm, shkruan Daily Mail.

23-vjeçarja është parë me një fustan të ngushtë me ngjyrë portokalli, i cili ia theksonte format bombastike.

Për aksesorë ajo ka vendosur të përdorë disa qafore dhe unaza, ndërsa në dorë mbante një çantë të vogël.

Kësaj radhe ajo kishte me dalë me njërën prej veturave të saj luksoze, e tipit Mercedes G-Wagon.

Vlen të përmendet se kohëve të fundit është aluduar edhe për ribashkimin e saj dhe Travis Scott, pasi Kylie kishte publikuar disa imazhe me të.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson shijojnë darkë private në Boston

S.B.

Amaneti i aktorit Sean Connery

S.B.

Ryva Kajtazi i rikthehet aktrimit pas shumë vitesh

S.B.

S4MM fshin të gjitha fotografitë me bashkëshorten dhe nuk e ndjek më në Instagram

S.B.

Lumturia e tyre vërehet edhe pse kanë maska në fytyrë, Dua Lipa dhe Anwar duken të gëzuar në krahët e njëri-tjetrit

admin

Yllka Gashi për suksesin e filmit “Zgjoi”: Kosova ka shumë tregime që bota duhet t’i dëgjojë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...