Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kylie Jenner me plot stil gjatë shëtitjes në Nobu

Kylie Jenner para disa ditësh ka qenë duke u munduar të rregullojë raportin me motrën e saj, Kendall.

Derisa është angazhuar për bisedime me të, duket se Kylie po shijon kohën edhe me shoqërinë e saj, shkruan Daily Mail.

Ajo është parë gjatë ditës së djeshme (e enjte) në Nobu të Los Angeles, ku ka marrë vëmendje të madhe me paraqitjet.

Kësaj radhe ngjyra e zezë ka dominuar në veshjen e saj, kurse flokët I mbajtur të lidhura mbrapa kokës.

23-vjeçares përmes pantallonave të ngushta i janë theksuar linjat trupore, për të cilat komentohet në masë të madhe.

Sidoqoftë kësaj, Kendall në dallim prej saj është duke kaluar pushime me familjarët në Pal Springs.

Për të rregulluar raportin, miliarderja në rrjete sociale ka ndarë imazhe të shumta me modelen, të shkrepura vite më parë.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...