Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kylie Jenner me poza atraktive në bikini të kuqe, ndërsa shfaqet pranë shtëpisë luksoze në Holmby Hills

Ajo nuk është pak e njohur për figurën trupore dhe së fundmi ka treguar më shumë se ç’duhet në paraqitjen e radhës nga shtëpia e saj në Holmby Hills.

Të mërkurën, Kylie Jenner befasoi fansat me disa poza që ka ndarë në rrjetet sociale, ku shfaqet atraktive në bikini të kuqe.

Bukuroshja, e cila numëron 200 milionë ndjekës në Instagram, vjen në formë të mahnitshme.

Komentet ndërkohë nga miliona fansat ishin të shumtë dhe në mesin e tyre nga disa figura të njohura publike.

Ajo e kompletoi pamjen joshëse me flokë të lëshuara dhe me disa aksesorë ari rreth dorës së majtë.

Kjo nuk është hera e parë që Jenner shfaqet në gjendje të tillë dhe përkujdeset mjaft shumë që të jetë gjithnjë në formë.

Nëna e një vajze këtë kohë ka qenë mjaft shumë në fokus, pasi inkurajoi ndjekësit të votojnë për zgjedhjet presidenciale duke shpërndarë postime të ndryshme.

Postime të ngjashme

Enisa vjen e mrekullueshme me cover-in “Kujt i thua xhan” (Video)

T E

Anxhela Peristeri prezanton videoklipin e këngës që do na përfaqësojë në “Eurovision”

T E

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...