Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kylie Jenner me poza provokuese, vishet vetëm me të brendshme

Kylie Jenner këto ditë ka qenë duke shijuar pushimet e saj në vende mjaft luksoze.

Bukuroshja brune këto udhëtime i ka marrë, pasi për shkak të pandemisë coronavirus është ndier e mërzitur.

Ndërkohë, puna e saj nuk ka të ndalur, pasi tashmë ka filluar të reklamojë edhe biznesin e së motrës, Kim Kardashian.

Në rrjetin social Instagram, Kylie është parë me poza provokuese, derisa ishte e veshur vetëm me të brendshme.

Të tilla veshje të saj janë nga ‘Skims’, biznesi njohur i Kim, që në fokus ka lansimin e të brendshmeve dhe materialeve të ndryshme.

Postimi i saj padyshim që mori me mijëra komente, që përshkruanin se sa tërheqëse dukej.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...