Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kylie Jenner nuk lë askënd indiferent me pozat në të brendshme

Njëra nga personazhet më të ndjekura në rrjete social është padyshim Kylie Jenner.

Bukuroshja brune që në fëmijëri ka qenë pjesë e ekraneve televizive, me programe të realizuara nga familjarët e saj.

Që nga atëherë, çdo lëvizje e saj po merr vëmendje mediatike, duke u bërë top lajm në faqet rozë.

Kështu, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Kylie ka ngjallur reagime pozitive me imazhet tërheqëse.

Ajo ka zgjedhur të mos lë askënd indiferent, ndërsa pozoi para kamerës e veshur me të brendshme.

Postimi i tillë mori me miliona pëlqime, kurse edhe komentet nga fansat dhe figurat e njohura nuk ishin të pakta.

Postime të ngjashme

Arbana Osmani e nis fundjavën në mënyrën më të mirë

Dafina Vidishiqi

Kejvina thekson fizikun në veshje sportive në palestër

Dafina Vidishiqi

Vesa pret me padurim rikthimin në vendlindje dhe performancat në skenë

Dafina Vidishiqi

Ju garantojmë me 99% se nuk keni parë kurrë një fund si ky i Kendall Jenner!

Dafina Vidishiqi

Fero e Arbenita kthehen me vajzën në shtëpi, i bëjnë pritje madhëshotre

Dafina Vidishiqi

Bebe Rexha ngacmon imagjinatën e ndjekësve me pozat e reja

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...