Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kylie Jenner nuk lë askënd indiferent me pozat provokuese

Zhurnal Ads

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka lanë gojëhapur të gjitha fansat e saj, anembanë botës, shkruan Daily Mail.

Ajo është shfaqur me poza mjaft provokuese, teksa shihej e ulur në një karrige me një veshje unike.

https://www.instagram.com/p/CGiO-TSngha/?utm_source=ig_web_copy_link

Çka tërhoqi vëmendjen më të madhe ishte dizajni i prapaskenës dhe i veshjes së saj, të cilat ishin me dizajn sikur të lëkurës së leopardit.

“Gjëra të egra”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazheve.

https://www.instagram.com/p/CGQUs6NHX6G/?utm_source=ig_web_copy_link

Përmes një postimi të tillë ajo ka bërë të ditur se me 26 tetor do të lansohet linja më e re e produkteve të ‘Kylie Cosmetics’.

Edhe pse nuk dha detaje të mëtutjeshme, Kylie njoftoi fansat që të qëndrojnë të interesuar rreth të rejave.

https://www.instagram.com/p/CGN4jU8HyTC/?utm_source=ig_web_copy_link

Vlen të përmendet se në vetëm 45 minuta, fotografisë e saj morën rreth 2.1 milionë pëlqime dhe 11 mijë komente.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Dikush ia publikoi pa leje këngën e re Butrintit

admin

Rita Ora nis hetimet për të zbuluar se kush e spiunoi në polici për festën e paligjshme të organizuar gjatë periudhës së izolimit

S.B.

Rozana Radi flet për herë të parë për partnerin: Jetojmë së bashku që tetë vite

admin

Në përvjetorin e parë të lidhjes, Paris Hilton me dedikim të veçantë për të dashurin

admin

Blero së shpejti sjell këngën e re “Deri dje”

S.B.

S4MM paralajmëron këngën e re “Tradhtare”

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...