Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kylie Jenner ofron pamje të mrekullueshme

Ajo është ndër personazhet me famë botërore që komentohet më së shumti në faqet rozë.

Bëhet fjalë për Kylie Jenner, e cila asnjëherë nuk i kursen imazhet nga jeta dhe karriera profesionale.

Në një postim të fundit në rrjetin socia Instagram, Kylie ka ndarë disa fotografi që shfaqnin tipare e saj të bukurisë.

23-vjeçarja u pa e veshur vetëm me sytjena, ndërsa në rend të parë ka vënë gjoksin e formësuar.

Flokët dhe makijazhi për këtë paraqitje ishin në mënyrë profesionale, çka bënin që ajo të dukej edhe më tërheqëse.

Kujtojmë se kohëve të fundit bukuroshja ka qenë duke shijuar pushimet në vende tejet luksoze, pasi ishte mërzitur nga izolimi.

Postime të ngjashme

Qerpikë të mëndafshtë me volum rus Lash to lash

S.B.

Ronela Hajati së shpejti lanson albumin “Rron”, pas 20 vitesh karrierë

S.B.

Melisa Lleshi paralajmëron projektin e ri muzikor

S.B.

Dafina Zeqiri sjell pamje teksa shihet duke shkëmbyer puthje me DJ Geek

S.B.

32 vjet më vonë, Murphy kthehet në “Coming 2 America”

S.B.

Jessie J konfirmon lidhjen e re

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...