Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kylie Jenner shfaqet joshëse në setin e ri fotografik

Zhurnal Ads

Ajo njihet për jetesën dhe stilin luksoz që shfaq përmes imazheve në rrjete sociale.

Është Kylie Jenner e cila për secilin postim të saj merr miliona pëlqime, ndërsa është bërë edhe njëra nga më të ndjekurat në Instagram, shkruan Daily Mail.

23-vjeçarja në setin e ri fotografik është shfaqur e mrekullueshme, teksa në fokus ka vënë linjat  bujshme trupore.

Në veshjen e saj më shumë dominonte ngjyra kafe, teksa zgjodhi pantallona dhe bluze tejet të shkurtër.

Sikurse edhe në shumicën e rasteve, makijazhi i saj ka qenë i rëndë, kurse flokët i ka bërë gërsheta.

Kylie duket se ka pozuar nga rezidenca e saj në Beverly Hills, vlera e së cilës arrin 37 milionë dollarë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Arta Bajrami vjen provokuese në setin e ri fotografik për fundvit

S.B.

Gigi Hadid shfaqet plot shik gjatë shëtitjes me vajzën në New York

S.B.

Pasi kërkoi mashkull të ri, Enca thotë se i janë ‘bllokuar’ mesazhet

S.B.

Edhe Bebe Rexha do të jetë njëra ndër prezantueset e MTV EMA 2020

admin

Kate Winslet thyen rekordin e Tom Cruise pasi qëndroi nën ujë për shtatë minuta gjatë një skene për “Avatar 2”

S.B.

Ronela me një dukje ndryshe nga paraqitjet e rëndomta

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...