Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kylie Jenner shkëlqen me veshjen e veçantë para se të darkojë në Nobu me motrën Kendall

Ajo ka qenë e njohur për të bërë lëvizje të guximshme me zgjedhjet e saj të modës.

Edhe gjatë mbrëmjes së djeshme (e hënë), Kylie Jenner nuk ka zhgënjyer, shkruan Daily Mail.

23-vjeçarja u shfaq me veshjen e saj më të fundit tërheqëse – një veshje e gjallë me ngjyra nga Pierre Louis Auvray.

Ajo edhe në Instagram kishte ngacmuar fansat me të njëjtën veshje, imazhe të realizuara në rezidencën e saj në Holmby Hill.

Një dalje në mbrëmje ishte për shkak se Kylie kishte planifikuar të darkonte në Nobu me Kendall Jenner.

Themeluesja e Kylie Cosmetics dëshironte të dallohej nga turma me një xhaketë me ngjyra si të galaktikës, teksa u pa edhe me një çantë Hermes. /Telegrafi/

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...